HUBERTUS JUŻ ZA NAMI

W sobotę 13.  listopada odbyły się w naszym Ośrodku towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody, a tuż po zawodach w dobrych nastrojach i przy wyjątkowo sprzyjającej pogodzie  odbył się tradycyjny Bieg Św. Huberta.


Zawody rozegraliśmy w trzech konkursach: LL, L i konkursie o wzrastającym stopniu trudności. W konkursie klasy LL wygrała  Ivetta Górzańska na klaczy Choja, drugie miejsce zajęła Katarzyna Społowicz na Wecorcie, a trzecie miejsce wywalczyła Paulina Kotlar na wałachu Demodex. Konkurs klasy L wygrała Paulina Szybieniecka na Arabalu, drugie miejsce  wywalczyła Andżelika Bielawska na Hubalu, trzecie miejsce zajął Andrzej Różański na Gaetano.  W najtrudniejszym konkursie o wzrastającym stopniu trudności  pierwsze miejsce  zajęła Andżelika Bielawska na Hubalu. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zapraszamy na kolejne zawody w grudniu.
Po zawodach odbyła się tradycyjna pogoń za „lisem”, którym w tym roku była Olga Mieszczak na Jegrze. Po szalonej gonitwie lisią kitę zdobyła Paulina Szybieniecka dosiadając tym razem konia San Diago.


W wesołych nastrojach uczestnicy zawodów i gonitwy oraz zaproszeni goście zasiedli przy ognisku.
W ten wyjątkowo ciepły jak na tę porę roku wieczór zakończyliśmy sezon otwarty i rozpoczęliśmy sezon halowy.