Sezon halowy zakończony

_MG_9376Zawodami halowymi w skokach przez przeszkody, które odbyły się 13.03.2010 roku w Ośrodku Sportów Konnych w Jaroszówce, zamknęliśmy sezon zimowy.

Na zawodach startowało około 60 koni w blisko 100 przejazdach. Zawody Regionalne zdominował klub JKS Jaroszówka, prowadząc w klasie LL (TARA i Marta Dyba) oraz w klasie P (BESKID i Karina Skowron). Zawody Towarzyskie odbyły się we wszystkich klasach i tu również klub JKS Jaroszówka stanął na wysokości zadania: I m-ce klasa LL (kuce)-Sylwia Kupczyk na kucu JOS, I m-ce klasa LL (duże konie)- Paweł Śniegucki na klaczy KHARISMA, I m-ce klasa L Marta Dyba na klaczy TARA oraz I m-ce klasa P – Karina Skowron i BESKID. W klasie  L I m-ce zajął Piotr Bujak na klaczy POLONIAz LKS Stragona Strzegom, a w klasie N  dominował Artur Społowicz na koniu Harbuz.

Nowe podłoże w hali sprawdziło się znakomicie zarówno w tych jak i poprzednich zawodach. Staraliśmy się  zapewnić zawodnikom sprawną organizację i miłą atmosferę. Mamy nadzieję, że uda nam się  to  w zbliżających się kolejnych zawodach , na które zapraszamy zawodników i fanów jeździectwa.

W Ośrodku Sportów Konnych w Jaroszówce oficjalnie rozpoczynamy sezon otwarty dnia 10 kwietnia 2010 roku  ogólnokrajowymi  zawodami WKKW.