STRZEGOMSKIE SUKCESY.

Olga i Jegra

W deszczowy  weekend w dniach 12-13 sierpnia na krajowych zawodach WKKW w Strzegomiu startowało aż pięcioro zawodników naszego klubu., reprezentując KJ Jaroszówka w klasach L, P i CNC1*.
W klasie L startowały Olga Mieszczak na klaczy Jegra (która niestety nie ukończyła zawodów) oraz Katarzyna Stąpor na swojej nowej klaczy Oranżerii. Para ta debiutowała w zawodach WKKW zajmując ostatecznie 21 miejsce. W klasie P reprezentowało nas aż trzech  zawodników: Natalia Wójcik na Gwiazdce, Aleksa Karlińska na Mice oraz Artur Społowicz na wałachu Bonifacy II. Aleksa i Mika startowały już wcześniej w konkursie klasy P i na tych zawodach po niezbyt udanym ujeżdżeniu ale za to czysto przejechanym krosie oraz parkurze z jedna zrzutką, zajęła ostatecznie 13 miejsce. Pozostałe 2 pary debiutowały w konkursie klasy P. Natalia Wójcik na Gwiazdce po czysto przejechanym krosie i parkurze z trzema zrzutkami zajęła miejsce 16, a Artur Społowicz po krosie objął prowadzenie i utrzymał pierwszą pozycję aż do końca.
W konkursie klasy CNC1* nasz klub reprezentowały 2 najbardziej doświadczone pary: Artur Społowicz na wałachu Haszysz oraz Katarzyna Stąpor na ogierze Aspan. Kasia utrzymując wynik po ujeżdżeniu zajęła miejsce czwarte, a Artur Społowicz prowadził po ujeżdżeniu i krosie lecz jedna zrzutka na parkurze spowodowała, że para zajęła ostatecznie miejsce drugie.
Pomimo wyjątkowo  zmiennej pogody w Strzegomiu nastroje naszych zawodników po powrocie były optymistyczne. Czekamy na kolejne starty.