Sukcesy na zawodach w Strzegomiu.

W dniach 26-27 maja na krajowych zawodach WKKW w Strzegomiu startowało aż 5 koni dosiadanych przez zawodników naszego klubu. Bardzo wysokie 3 miejsce   zajęła Julia Ogrodnik na Penelopie w konkursie klasy LL, co dało jej jednocześnie kwalifikację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która w tym roku odbędzie się w lipcu w Facimiechu.
Najliczniej obsadzonym przez naszych zawodników był konkurs klasy L gdzie startowały aż 4 nasze konie: Evita pod Sylwią Chabecką, a także Remiks, Assadur i Rozmaryn dosiadane przez Artura Społowicza. W końcowej klasyfikacji tego konkursu, prowadząc od samego poczatku, pierwsze miejsce zajął Artur Społowicz na młodym, niezwykle urodziwym Rozmarynie, ten sam zawodnik na wałachu Assadur zajął 6 miejsce. Evita i Sylwia Chabecka sklasyfikowały się ostatecznie na 16 miejscu( co cieszy bo to 3 start tej zawodniczki w zawodach WKKW), a Artur Społowicz na Remiksie zajął ostatecznie miejsce 20.
Z kolei na zawodach międzynarodowych organizowanych na hipodromie w Strzegomiu w dniach 3-5. czerwca Artur Społowicz na wałachu Grubianin zajął wysokie 5 miejsce wśród czołowych europejskich zawodników.