Zawody HZR-A 21. stycznia

W sobotę 21. stycznia w Ośrodku Sportów Konnych w Jaroszówce odbędą się Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w ujeżdżeniu. Chętnych zapraszamy do zgłoszeń.

Uwaga zmiana w komisji sędziowskiej: Sędzia Główny- Janusz Lawin; sędzia Anna Augustyńska-Mincger.

W związku z niewielką liczbą zgłoszeń do zawodów regionalnych zapraszamy wszystkich na zawody towarzyskie.

W miłej atmosferze rozegrane zostały zawody towarzyskie w ujeżdżeniu. Na naszej hali gościliśmy głównie zawodników z okolicy. Najliczniej obsadzony był konkurs L4, w którym pierwsze miejsce zajął zawodnik Artur Społowicz na swoim młodym koniu Rozmarynie. Drugie miejsce zajęła Julia Żylińska na koniu Belfast, trzecie zawodniczka klubu KJ Jaroszówka Daria Szymańska na wałachu Assadur. Pozostałe miejsca:
IV Aleksandra Tyrańska PANAMA; V Aneta Kalwara ORANŻADA; VI Sylwia Chabecka EVITA;VII Karolina Łazarowicz KHARISMA i Olga Mieszczak ORION; VIII Ewa Baryluk OLIMPIA; IX Olga Mieszczak ORION; X Kacper Bacia SAMSON; XI Monika Ostańska CELTA.
W konkursie P3 wygrała Julia Żylińska na Belfaście, drugie miejsce wywalczyła Aleksa Karlińska na Harbuzie, trzecie miejsce zajął Artur Społowicz na klaczy Penelopa, czwarte ten sam zawodnik na Mice, a piąte miejsce Katarzyna Społowicz na wałachu Bonifacy II.
W konkursie N6 wystartowały 2 konie. Wygrała Agnieszka Dutka na koniu Chester a drugie zajęła Aleksa Karlińska na Harbuzie.
Zawodniczka  agnieszka Dutka wystartowała jeszcze treningowo jako jedyna w konkursie C3.
zawodnikom dziękujemy za udział w konkursach i zapraszamy na kolejne zawody.