Zawody HZR-B w niedzielę 29. stycznia.

W niedzielę tuż po sobotnich egzaminach na odznaki zapraszamy na regionalne i towarzyskie halowe zawody w skokach przez przeszkody. Zapraszamy do zgłoszeń.

Z powodu minimalnej ilości zgłoszeń do zawodów regionalnych, zawody odbędą się w formule towarzyskiej.

Pomimo panujących mrozów  pierwsze  w 2012 roku zawody w skokach przez przeszkody w Ośrodku Sportów Konnych Społowicz-Jaroszówka cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród zawodników. W zawodach wystartowało ponad 20 koni w ponad 30 przejazdach. Zawodnicy rywalizowali w 4 konkursach:  L0-kuce, LL, L i P.
W klasie L0 najlepszy wynik uzyskał Kacper Bacia na kucu Pedro, druga była Klaudia Smaza na kucu Jowisz,  trzeci Ksawery Śniegucki na Dzieży, a czwarte miejsce zajęła Ewa Baryluk na klaczy Olimpia

W konkursie LL  pierwsze miejsce zajął exequo Ksawery Śniegucki na Taxisie i Artur Społowicz na Rozmarynie. Drugie miejsce  wywalczył Artur Społowicz na wałachu Assadur wraz z Klaudią Smazą na Jowiszu, trzecie miejsce zajęła Karolina Łazarowicz na Kharisma.

Konkurs klasy L najlepiej pojechała Artur Społowicz na Rozmarynie , drugie miejsce zajął Ksawery Śniegucki na Taxisie.  Trzecie miejsce wywalczył Maciej Pawlik na wałachu Pir , a na miejscu czwartym uplasowała się Aleksa Karlińska na swojej klaczy Mika.

W konkursie P najlepszy okazał się Ksawery Śniegucki  na Napadzie. Za nią uplasowali się na drugim miejscu Szymon Nachotko na Ukłonie, a na trzecimAleksa Karlińska na Harbuzie.
Gratulujemy i zapraszamy na następne zawody.