Zawody w skokach przez przeszkody ZR-B 19 maj.

W piękną majową sobotę 19 maja w Ośrodku Sportów Konnych w Jaroszówce odbyły się Regionalne Zawody w Skokach przez przeszkody. Piękna pogoda i wspaniała atmosfera sprawiły, że i zawodnicy i kibice czuli się wyśmienicie.
W zawodach uczestniczyło blisko 70 par w 5 konkursach: LL towarzyskim, LL, L, P i N. Zawodnicy prezentowali wyrównany poziom, dzięki czemu w konkursach klasy LL i L było dużo czystych przejazdów. W konkursie klasy P wystartowało 16 par, a zwycięstwo zdobył Mariusz Kleniuk na koniu Ben Hur z klubu LKJ „Hippologia Strzegom”. Drugie miejsce zajął Wiesław Nowak na klaczy Polka, a trzecie wywalczyła Aleksa Karlińska na klaczy Mika – zawodnicy naszego klubu  KJ Jaroszówka. W konkursie klasy N, gdzie wystartowało w sumie 9 par,  pierwsze miejsce zajął również Mariusz Kleniuk dosiadający tego samego konia, drugi był zawodnik sąsiedniego klubu JKS Jaroszówka Ksawery Śniegucki na Napadzie, a trzecie miejsce w tym konkursie zajął Wiesław Nowak na klaczy Polka.
W przerwie konkursów odbył się konkurs z nagrodami dla dzieci, a w trakcie całych zawodów wszystkie chętne maluchy miały możliwość przejażdżki na kucyku.
Zawody odbyły się dzięki wsparciu sponsorów oraz Miasta  i Gminy Chojnów.

Dziękujemy wszystkim za pomoc i zapraszamy na kolejne zawody, które odbędą się w ostatni weekend wakacji.